ND+

16.01.2017

Budoucnost je otevřená - Rozhovor s divadelní lektorkou Danielou von Vorst

danka_rozhovor

Jak získat nejmladší generaci diváků pro divadlo? O tom něco ví Daniela von Vorst, která má v Národním divadle na starosti organizaci a realizaci nejrůznějších workshopů věnovaných divadlu. Téma velmi zajímavé, a tak jsem se jako divák nejen zúčastnila dvou dílen, ale také si s Danielou povídaly o dalších projektech, které v ND rozjela.

Autor: Jana Soprová, Scena.cz, Foto: Kristýna Klimešová
 
4.01.2017

První ND+ aktivity v novém roce

spalovac-oblekana-13

Na první letošní ND+ aktivity se můžete těšit už příští týden, konkrétně ve středu 11. ledna! Čeká vás hned dvojitý bonus!

Už za týden se do Stavovského divadla totiž po novém roce opět vrátí Kopfrkinglovi. A vy se můžete těšit nejen na dramaturgický úvod s dramaturgyní Martou Ljubkovou, ale navíc i na diskuzi s tvůrci SPALOVAČE MRTVOL po představení!

Foto: Petr Neubert
 
2.01.2017

PF 2017 od ND+

pf_nd_

Vážení diváci a příznivci ND+,
děkujeme vám za zájem v uplynulém roce a přejeme vám, aby naše společná setkání byla i v roce 2017 radostná, smysluplná a přínosná!

A v duchu ND+ se těšíme, že budeme i nadále divadlu blíž :)

Autor: Daniela von Vorst, divadelní lektorka
 
18.12.2016

Beseda po generálce SPALOVAČE MRTVOL

beseda_po_spalovaci

Ve středu 14. prosince měli diváci možnost po veřejné generálce SPALOVAČE MRTVOL ve Stavovském divadle diskutovat s tvůrci této nové inscenace. V hledišti se sešlo opravdu mnoho zájemců z řad diváků, což nás velmi těší!

Další šanci probrat s tvůrci své dojmy budete mít už 11. ledna!

Foto: Kristýna Klimešová
 
6.11.2016

Play Maeterlinck – videowalk ve Stavovském divadle

dsc06424a

V pondělí 31. října jsme s vaší pomocí úspěšně spustili nový doprovodný program k inscenaci Činohra Národního divadla MODRÝ PTÁK - videowalk "Play Maeterlinck". Na dobrodružnou cestu Stavovským divadlem se s námi můžete vypravit před či po každé repríze této inscenace!

Přijďte si také vyzkoušet, jaké to je být "v hlavě" Maurice Maeterlincka...

Autor: Kristýna Klimešová, Foto: Daniela von Vorst