2.11.2014

Novinky v prodeji vstupenek na scény Národního divadla

Dne 1. srpna 2014 spustilo ND ve spolupráci s výrobcem prodejního a rezervačního vstupenkového systému, který nově ND používá, společností Perfect Systém, s. r. o., poprvé ve své historii svůj nezávislý prodejní web přístupný z webových stránek ND.

V pohodlí domova si zájemci o představení ND kupují svoji eVstupenku, nechají si doručovat vstupenky poštou nebo si je rezervují pro osobní vyzvednutí na kterékoli z pokladen ND, mezi něž patří i nedávno otevřená pokladna přímo naproti vchodu do Stavovského divadla, nebo na jakémkoli z prodejních míst v ČR, která jsou napojena na divadlem používaný prodejní systém.

Protože v souvislosti se spuštěním nového prodejního webu narostl počet objednávek a rezervací, posilujeme odbavování požadavků diváků na informačním e-mailu info@narodni-divadlo.cz a na telefonu 224 901 448. A jelikož prodáváme daleko více eVstupenek než dříve a chystáme se zavést i další formy moderní mobilní distribuce vstupenek, jsme rádi, že nám nový prodejní systém umožňuje zavést automatizované odbavování vstupenek pomocí PDA čteček.

Zkušební režim tohoto odbavování již probíhá.

Autor: Jiří Adamík, Foto: Hana Smejkalová