8.01.2016

Využijte výhod předplatného programů Činohry Národního divadla

hlediste_nd

Staňte se členy našeho Knižního klubu i v roce 2016!

I v této sezóně můžete získat všechny programy Činohry ND za garantovanou cenu a obohatit svoji knihovničku. Za roční předplatné dostanete programové brožury všech činoherních premiér a jako bonus starší programy z naší nabídky. Knihy obsahují inscenovanou hru a řadu dalších materiálů – dokumenty, fotografie, dramaturgické úvody. K vyzvednutí pro vás budou připraveny v ND nebo je zdarma dostanete poštou do schránky. Cena za celou sezonu je 480 Kč. Pokud zaplatíte v průběhu sezony, budou vám programy dodány zpětně.

Autor: Kateřina Jungbauerová, Foto: Hana Smejkalová
 
26.09.2015

Knižní klub vstupuje do třetího ročníku

knizni_klub_490x300_2

Všimli jste si, že programy Činohry nejsou jen tak „obyčejné programy“? Jakmile je umístíte do knihovničky, stanou se z nich platní členové vaší knižní domácnosti. Nebojte se přečíst si divadelní hru, na níž jste byli nebo na niž se právě chystáte – zážitek z četby obohatí zážitek z divadelního představení. Kromě textu hry program nabízí také obrazovou přílohu a řadu doprovodných statí – životopis autora, články pojednávající o kontextu hry, době vzniku, příbuzných tématech…

 
21.12.2014

Knižní klub pokračuje i v novém kalendářním roce

knizni_klub_490x300_3

Chcete dostávat programy k aktuálním inscenacím za garantovanou cenu až do schránky? A k tomu prémie zdarma? Knižní klub funguje jako předplatné – zaplatíte jednorázovou částku na celou sezónu a pak už jen dostáváte: nové programy, starší programy, které již nejsou dostupné, podle vlastního výběru. A stanete-li se členem klubu během ledna, dostanete od nás také kalendář (ten si ale musíte vyzvednout). Přihlášky můžete zaslat i poštou, přihlášky najdete na letácích Knižního klubu na našich scénách.

Autor: Marta Ljubková
 
2.10.2014

"Čteme divadlo" i v nové sezoně

knizni_klub_490x300

Knižní klub, to je příležitost, jak pohodlně získat všechny nové programy Činohry ND, dozvědět se mnohé o připravovaných inscenacích a vybrat si i knížky navíc. Za roční předplatné získáte programové brožury za předem garantovanou cenu, vyberete si tři prémie a každý měsíc dostanete e-mailem newsletter.

Autor: Marta Ljubková
 
26.05.2014

Knižní klub Činohry ND v sezoně 2014/15

k

Pro zájemce o programové brožury Činohry ND, pro čtenáře her, divadelní nadšence, které zajímá víc než jen inscenace, i pro ty, kteří prostě jen mají rádi knížky, otvíráme Knižní klub Činohry ND. S přihlášením do klubu zaplatí zájemci jednorázovou částku (odpovídající počtu premiér v sezóně krát cena za jeden program – tj. 8 x 65) 520 Kč.

Autor: Marta Ljubková
 
Stránka 1 z 3